Монтаж систем вентиляції


Системы вентиляції — це цілий комплекс обладнання, призначеного для подачі свіжого повітря, і видалення забрудненого з приміщення. Ці системи вкрай необхідні, якщо в приміщенні спостерігається зайве тепло, волога або присутні шкідливі пари і гази, пил. Тому проектування, підбір і монтаж системи вентиляції важливо довіряти фахівцям з великим досвідом роботи.

Завдання вентиляційного устаткування – не тільки підтримка мікроклімату в приміщеннях, але і захист при пожежах. Так само вентиляційне обладнання забезпечує транспортну функцію повітря. Для виконання цих функцій використовуються різні типи вентиляційного обладнання.

Монтаж вентиляційних систем, так само як і монтаж систем кондиціонування – комплексна робота, яка проводиться тільки по заздалегідь затвердженим і погодженим із замовником проектом, з дотриманням усіх необхідних норм.

Монтаж систем вентиляції включає в себе наступні етапи:

  • підготовка приміщення до монтажних робіт;
  • свердління отворів;
  • монтаж повітропроводів;
  • монтаж вентиляційного обладнання;
  • монтаж автоматики системи вентиляції;
  • встановлення розподільників повітря і дифузорів.

Запуск системи і пусконалагоджувальні роботи – завершальний етап будь-якого монтажу.

Обсяг робіт по монтажу системи вентиляції, а відповідно і вартість монтажу вентиляції, багато в чому залежать від обраного обладнання, складності та масштабу проекту, технологічної складності установки вентиляційного обладнання, умов проведення монтажних робіт. Перед проведенням монтажу вентиляції ми надамо на узгодження повний кошторис майбутніх робіт. Він абсолютно прозорий і включає в себе всі комплектуючі та послуги.

Правильний монтаж системи вентиляції – найважливіша умова її повноцінної роботи.