Проектування кліматичних систем


Проектування вентиляції і кондиціонування – одна з найважливіших задач в оснащенні приміщення кліматичним обладнанням.

Компанія FreshHome надає повний комплекс послуг з проектування систем вентиляції та кондиціонування, а також сервісного обслуговування встановленого нами обладнання.
Встановлення інженерних комунікацій неможлива без попереднього плану ще на ранніх етапах будівництва об’єкта. Крім того, саме проектування вентиляції і кондиціонування допомагає визначити найбільш безпечне і оптимальне розташування трубопровідних повідомлень і погасити продуктивності і потужності цих систем, визначити найбільш підходящі параметри, і забезпечити тим самим найбільш високі показники по ефективності.

При проектуванні вентиляції завжди слід спиратися на основні положення чинних нормативних документів. Дана міра необхідна для того, щоб забезпечити людям в приміщеннях максимальний комфорт. Компанія «FreshHome» готова забезпечити всі необхідні гарантії за якість своєї роботи, спираючись при цьому на власний досвід і кваліфікацію.

Завжди враховується безліч вимог: технологічних, енергозберігаючих, комфортних, протипожежних, дизайнерських та інших. Процес розробки проектної документації регламентується СНіП 2.04.05-91*У.

Сприятливий мікроклімат в житловому або офісному, торговому приміщенні сприяє хорошому самопочуттю, комфортному відпочинку або підвищеної працездатності. Проектування систем вентиляції та кондиціонування не буде для Вас складним етапом, тому що цим займуться фахівці нашої компанії. При грамотному комплексному проектуванні, встановлені системи відмінно впораються із завданням підтримки потрібної температури і чистоти повітря в приміщенні будь-якого типу: квартира, котедж, будинок, офіс, торгове приміщення, салон краси і т.д.

Для повного температурного контролю необхідно правильно визначитися з вибором кліматичного обладнання: припливно-витяжні установки, припливно-витяжні установки з рекуперацією, стінові провітрювачі (децентралізована система вентиляції), витяжні вентилятори, припливні вентилятори, а також різні види кондиціонерів (спліт-системи, канальні, касетні, колонні та ін.).

На сьогоднішній день асортимент обладнання, представленого на ринку України, дуже різноманітний, тому починати слід з етапу компетентного проектування вентиляції і кондиціонування, і користуватися, при цьому, професійними послугами фахівців нашої компанії при виборі, установці і сервісному обслуговуванню кліматичних систем.

При якісному монтажі, оптимальному виборі обладнання і правильному проектуванні, система вентиляції та кондиціонування забезпечить максимальний ефект: видалення шкідливих речовин із закритого приміщення, приплив свіжого повітря і комфортна температура в приміщенні.

Початок проектування вентиляції і кондиціонування

Початком проектування вентиляції і кондиціонування можна порахувати ознайомлення і вивчення плану об’єкту, що будується. Подібний архітектурний проект детально відображає всі необхідні нюанси, включаючи призначення кімнату, аналізу розміщення обладнання, а також кількість людей, які проживають або працюють в приміщенні.

Проект вентиляції і кондиціонування включає:

 • дані про характеристику обладнання для інженерних мереж;
 • розрахунок повітрообміну по приміщеннях;
 • креслення;
 • специфікація обладнання.

Етапи проектування вентиляції і кондиціонування

Слід зазначити, що проектування вентиляції і кондиціонування є досить серйозним і трудомістким процесом, де важлива коректність кожного кроку реалізації. Пов’язано це насамперед з тим, що навіть найменші відхилення від правил можуть згодом призвести до труднощів в обслуговуванні і експлуатації систем.

 • Отримання і обробка вихідних даних про ввірене об’єкті, визначення обсягів робіт;
 • Складання і узгодження технічного завдання;
 • Узгодження проекту з суміжними організаціями;
 • Укладання договору;
 • Виконання і здача робіт по проекту.

При проведенні робіт фахівці нашої компанії реалізують підбір обладнання виходячи з архітектурних особливостей будівель, техніко-економічних вимог до нього. Під час проектування вентиляції і кондиціонування ми враховуємо індивідуальні побажання наших клієнтів, щоб вони завжди залишалися задоволені.

Ми готові гарантувати, що результат проектування вентиляції і кондиціонування буде відповідати всім екологічним, санітарно-гігієнічним і протипожежним нормам, що діють на території України.

Проектування вентиляції і кондиціонування силами нашої компанії здійснюється при використанні спеціальних креслярських і розрахункових програм, які допомагають реалізувати якомога детальніший розрахунок проекту, знизивши тим самим тимчасові витрати.

Етапи розрахунку:

 • Розрахунок продуктивності по повітрообміну;
 • Розрахунок потужності;
 • Розрахунок показників тиску вентилятора і швидкості руху повітря;
 • Розрахунок рівня шуму.

Розрахунок і проектування вентиляції і кондиціонування під силу виключно фахівцям, які мають певний досвід і кваліфікації в сфері своєї діяльності.