Алмазне буріння (свердління) бетону


Сьогодні практично немає будівель без наявності комунікацій, опалювальних систем, товстих цегляних або залізобетонних стін, а значить, при виконанні будівельних чи ремонтних робіт вам не обійтися без алмазного буріння (свердління) бетону .

Що включає в себе поняття Алмазне буріння бетону? Перш за все, це безпечний, зручний і швидкий метод отримання отворів під системи опалення, різні комунікації, вентиляцію. За допомогою алмазного різання можна отримати будь-які отвори в бетоні, камені, цеглі.

Найкращого методу, ніж алмазне буріння поки не придумали. Технологія показала себе як швидка, точна, зручна і безпечна, що рятує від багатьох не бажаних проблем.


Компанія FreshHome надає наступні види послуг:

  • алмазне свердління бетону;
  • алмазне свердління залізобетону,
  • алмазне свердління каменю, цегли;
  • свердління технологічних отворів.

Діаметри коронок для алмазного свердління, мм:

  • 40, 50, 60, 80, 100, 110, 130, 140, 160, 170, 210, 250, 260, 320, 420, 500


При алмазному бурінні практично немає пилу , струсів і шуму , тому застосування алмазного різання в багатоквартирних будинках – найкраще рішення. Сусіди навіть не помітять, що ви приступили до ремонту. Отвори в стінах вдається зробити прямими, гладкими і без мікротріщин. Зашліфовані, ідеально точні отвори застосовуються під різні системи. Для простого свердла прорізати отвір в залізобетоні – нездійсненне завдання, оскільки свердло по бетону не може свердлити метал. Компанія FreshHome використовує для буріння бетону тільки високоякісний інструмент, компактний і мобільний. Алмазне буріння дозволяє помістити інструмент майже в будь-якому місці, і якісно виконати роботу. Ще одна перевага цього методу свердління – не відбувається сколів на краях отвору як під час свердління перфоратором, тому додаткова обробка пошкоджених місць не буде потрібно: їх просто не буде.

При ремонті будівель будь-якого призначення найкраще використовувати алмазне свердління бетону, щоб отримати точне і рівне отвір. Можливо, комусь може здатися, що робота свердлом обійдеться дешевше. Але якщо врахувати всі переваги, то алмазне свердління бетону багаторазово виправдає себе.

В нашій компанії працюють фахівці з алмазної різання високого класу, які готові виконати свердління технологічних отворів будь-якого діаметру, в будь-яких важкодоступних місцях і з ювелірною точністю. У нас є сучасне обладнання, досвід проведення таких робіт, як різання бетону та бажання допомогти клієнтам в будь-який їх проблеми, пов’язаної з будівництвом або ремонтом об’єктів.